WellGym to klub stworzony dla wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm i niezwykle przyjazną atmosferę.

Dobrze wiemy, że podjęcie decyzji o rozpoczęciu treningu bywa niezwykle trudne. Jesteśmy po to by Wam pomagać i wytyczać prawidłowe szlaki na drodze do sprawności, zdrowia i dobrego samopoczucia.

Dążymy do tego, aby trening w WellGym był zawsze przyjemny, a wysiłek przynosił wymarzone efekty. Wiedza i doświadczenie kadry instruktorskiej są zapewnieniem, że zajęcia są prowadzone w sposób profesjonalny, a ponadto - pod okiem naszych instruktorów poczujesz się bezpiecznie i pewnie.

W naszym klubie każdy znajdzie swój ulubiony i najbardziej motywujący go rodzaj ćwiczeń. Dajemy naszym Klubowiczom możliwość korzystania z szerokiej gamy usług:

• siłowni
  • strefy fitness
  • zajęć grupowych
  • treningów personalnych

W WellGym pożądane efekty i zadowolenie są na wyciągnięcie ręki!

Zapraszamy na wspólny trening
Kadra WellGym